Детски ансамбли

30 май 2019

Северняшка етнографска област

  1. „Мездренче“, гр. Мездра, художествен ръководител Мирослав Аспарухов
  2. „Русчуклийче“, гр. Русе, художествен ръководител Нели Гаврилов
  3. „Търновче“, гр. Велико Търново, художествен ръководител Бонка Бонева
  4. „Капанче“, гр. Разград, художествен ръководител Илонка Неделчева
  5. „Лудогорче“, гр. Разград, художествен ръководител Павлин Занев, Светломир Петков
  6. „Дунавска младост“, гр. Свищов, художествен ръководител Георжи Владимиров
  7. „Вратица“, гр. Враца, художествен ръководител Ива Ценова
  8. „Габровче“, гр. Габрово, художествен ръководител Лъчезар Захариев
  9. „Северняче“, гр. Попово, художествен ръководител Станимир Иванов
  10. „Хорце“, гр. Габрово, художествен ръководител Весела Генчева
  11. „Зорница“, гр. Русе, художествен ръководител Милка Желязкова
  12. „Здравец“, гр. Русе, художествен ръководител Димитър Донев
  13. „Радост“, гр. Враца, художествен ръководител Цветан Тодоров

Странджанска етгографска област

  1. „Звездички“, гр. Бургас, художествен ръководител Николай Парушев
  2. „Трите пъти“, гр. Бургас, художествен ръководител Марио Егов
  3. „Радост“, гр. Бургас, художествен ръководител Николай Гинов
  4. „Иглика“, гр. Царево, художествен ръководител Дамян Дамянов
  5. „Раковина“, гр. Поморие, художествен ръководител Владимир Данаилов

Добруджанска етнографска област

  1. „Добрич“, гр. Добрич, художествен ръководител Александър Александров
  2. „Зорница“, гр. Варна, художествен ръководител Даниела Колева
  3. „Китка цвете“, гр. Варна, художествен ръководител Йордан Илиев, Петър Пенков
  4. „Калинка Вълчева“, гр. Тервел, художествен ръководител Нели Динкова
  5. „Пъргавелче“, гр. Шумен, художествен ръководител Чавдар Чанов
  6. „ Веселяче“, гр. Шумен, художествен ръководител Боряна Колева
  7. „Българче“, гр. Варна , художествен ръководител Ирена Станева

Тракийска етнографска област

  1. „Арсенал“, гр. Казанлък, художествен ръководител Ваня Минчева
  2. „Детелини“, гр. Павел Баня , художествен ръководител Недка Кавръкова
  3. „Загорчета“, гр. Нова Загора, художествен ръководител Енчо Енчев
  4. „Детство“, гр. Пазарджик, художествен ръководител Елена Тетева
  5. „Тракийче“,гр. Сливен, художествен ръководител Виолина Петкова
  6. „Въжички“, гр. Стралджа, художествен ръководител Нели Тончева Кавалджиева
  7. „Иглика“, гр. Пловдив, художествен ръководител Венцислава Еленска
  8. „Тракийци“, гр. Пловдив, художествен ръководител Даниела Ангелова

Шопска етнографска област

  1. „Чинарче“, гр. София, художествен ръководител Асен Павлов
  2. „Боговица“, гр. София, художествен ръководител Цветанка Арсова
  3. „Искрица“ , гр. София, художествен ръководител Николай Несторов
  4. „Българче“, гр. Челопеч, художествен ръководител Станислав Стойков
  5. „Ботевград“, гр. Ботевград, художествен ръководител Цветанка Дилова
  6. „Чудно оро“, гр. Перник, художествен ръководител Йовчо Георгиев
  7. „Изворче“, гр. София, художествен ръководител
  8. „Кюстендилче“, гр. Кюстендил, художествен ръководител Рангел Маджарски
  9. „Бъдниче“, гр. София, художествен ръководител Милена Велинова
  10. „Медена питка“, гр. София, художествен ръководител Лъчезария Павлова
  11. „Елица“, гр. Пазарджик, художествен ръководител Маргарита Караджова

Родопска етнографска област

  • „Орфей“ , гр. Смолян, художествен ръководител Мария Кисьова

Пиринска етнографска област

  1. „Пиринче“, гр. Блаогоевград, художествен ръководител Симеон Стамболийски
  2. „Пиринска китка“, гр. Благоевград, художествен ръководител Лилян Данчев
  3. „Веселие“, гр. Симитли, художествен ръководител Калина и Любомир Марянски
  4. „Никола Вапцаров“, гр. Сандански, художествен ръководител Гергана Костадинова
  5. „Звездица“, гр. Сандански, художествен ръководител Иван Люнгов



Коментарите са затворени.